Menší stěhování

24. 02. 2010 | † 14. 12. 2018 | kód autora: a2e

Tak nám ten dnešní den moc hezky začíná... Je mi blbě, bolí mě v krku, jsem nevyspalá a unavená. Kdybych mohla být doma, tak si z toho nic nedělám, sedla bych ke Grey's Anatomy a trochu s tím pohla. Bohužel tahle ideální situace nenastane, až do večera budu na nohou.

Za pár minutek musím do Pardubek, navíc s mamkou - jelikož potřebuju natahat spoustu věcí zpátky na kolej na nový semestr. Takže mě čekají tak dvě a půl hodiny v autě, pár hodin na nákupech nezbytných věcí na pokoj, následné stěhování a potom dvě hoďky bloumání po městě, protože potřebuju nutně něco koupit mamce k narozkám, které má o víkendu.

Navíc zítra musím vstávat už tak mezi 7 a 7.30!!! To asi nezvládnu. Nebo vlastně budu muset (budu sestavovat rozvrh na letňák), ale v devět zase hezky zalezu do pelíšku a bude to. Ale tak mě teď napadá... Nevíte, od kolika je v noci hokej? Vždycky jsem doufala, aby byl raději ve dvě v noci než v šest ráno (do čtyř vydržím vzhůru v pohodě, ale na šestou opravdu vstát nedokážu), ale tentokrát bych to brala obráceně - aspoň by se mi líp vstávalo.

No nic, držte mi palce, ať to dneska nějak vydržim.


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky osobni

Související články

Copyright © 2008-2020 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.